07.09.2023
Тімбілдинг як інструмент формування компетентностей практичного досвідуЧитати повністю

Тімбілдинг як інструмент формування компетентностей практичного досвіду

Навички ладнати, співпрацювати та комунікувати в колективі вважаються необхідними для людини в сучасному житті. Тому, тепер тімбілдинг-ігри на спеціальності 075 «Маркетинг» проводяться на постійній основі.

18.08.2023
Підвищення кваліфікації викладачів кафедри маркетингу Читати повністю

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри маркетингу

Викладачі кафедри маркетингу регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб вдосконалити свої методи навчання, які є важливими і необхідними аспектами розвитку освіти та досягнення якісних результатів в навчальному процесі.

Плідна зустріч зі стейкхолдерамиЧитати повністю

Плідна зустріч зі стейкхолдерами

06.07.2023 року викладачі кафедри маркетингу, студенти спеціальності «Маркетинг» Уманського НУС та представники ТОВ «Ерідон», ТОВ «ДСВ-Україна» й інших потенційних роботодавців провели зустріч на базі селекційно-дослідної станції ДСВ (с. Дубіївка Черкаської обл).