Остання редакція: 29 вересня 2017

До Дня бібліотеки

Книга – наше багатство, наш вчитель і наставник.  А любов до книги – любов до мудрості.

27 вересня 2017 року відбулась виховна година присвячена до Всеукраїнського дня бібліотек. У заході прийняли участь студенти 11-ма та 11-е груп (відповідно куратори Лементовська В.А. і  Фицик Л.А.),  працівники бібліотеки.

Тодосійчук Людмила Володимирівна (бібліотекар І категорії) виступила із вступним словом, зазначивши, що є багато див на землі створених природою і зроблених людиною, але  чи не найбільше з них –  КНИГА. В ній весь неосяжний світ.

Далі  представники студентства виступили з цікавою інформацією виникнення і створення перших книг та бібліотек.

Так, Марина Маєвська (11-ма) розповіла про створення книги людиною, перші бібліотеки, історію книжки, бібліотеки Давнього Єгипту, єгипетські папіруси та перші книги.

Таїса Веремйова (11-ма) представила інформацію про першодруки, які були справжнім витвором малярства; Пересопницьку Євангелію, яка є взірцем тогочасної української мови; Івана Федорова, який ввійшов історію під ім’ям Першодрукаря.

Владислав Осадчий (11-ма) підготував повідомлення про історію виникнення найбільших та найстаріших  бібліотек як в Україні, так і в Європі.

Після виховної години, студенти мали змогу ознайомитись з  виставкою Наукової бібліотеки Уманського НУС.

Валентина Лементовська, к.е.н, доцент кафедри маркетингу