Остання редакція: 08 жовтня 2018

До Дня бібліотеки

Бібліотека... Тиша.. Століття...

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці,

А двері широко відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

Герої романів, легенд, повістей,

Тут радо говорять із нами.

В книжках – відкриття всіх великих людей,

Думки, що хвилюють віками.

Справжніми помічниками та порадниками користувачів на шляху до вершин знань, мудрості народу, духовних скарбів людства є бібліотекарі.

27 вересня студенти 21 – ма групи разом із куратором – Валентиною Лементовською, та працівниками читальної зали №1 Наукової бібліотеки Уманського НУС провели виховну годину «Книга відкриває світ» присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.

Фіткаленко Марія Миколаївна (провідний бібліотекар) виступила із вступним словом про значення книги у житті людини.

Студентами були підготовленні змістовні доповіді про українські приватні бібліотеки, історію створення книги, заснування першої бібліотеки Ярослава Мудрого у Київській Русі, рукописне Пересопницьке Євангеліє, історію книгодруку , а також про історію виникнення найбільших та найстаріших  бібліотек як в Україні, так і в Європі.

Захід супроводжувала книжкова виставка «У царств мудрості, історії і тиші» з фондів Наукової бібліотеки університету.

Марина Маєвська студентка 21-ма групи