Остання редакція: 05 грудня 2017

Екскурсія до оранжереї

Студенти 11-ма та 11-е груп на чолі з кураторами (Лементовською В.А. та Фицик Л.А. відповідно) 5 грудня 2017 року відвідали теплично-оранжерейний комплекс Уманського НУС.

Серед сірої та холодної зими студенти опинились в субтропіках. Цікаво було спостерігати як одночасно цвіте і плодоносить лимон, а плоди ківі викликали бажання насолодить соковитим фруктом.

На першому етапні зустрічі, зі слів екскурсовода, студенти ознайомились з історією та розвитком комплексу. Далі оглянули колекція цитрусових (оранжерея №1): лимони, мандарини, апельсини, грейпфрути; та колекція субтропічних рослин(оранжерея №2): ківі, хурма, гранат, інжир, зизифус. В процесі екскурсії вони ознайомились  технологію вирощування цих рослин, а також довідались про цікаві факти про них.

Загалом екскурсія справила надзвичайно позитивне враження і. дізнались багато чого нового про дивовижний світ рослин.

Валентина Лементовська, доцент кафедри маркетинг,

куратор 11-ма групи