Остання редакція: 25 жовтня 2017

Екскурсія в «Євродім»

25 жовтня студенти спеціальності маркетинг відвідали один з найбільших будівельних супермаркетів  міста. Екскурсію по магазину проводила керівник відділу реклами Анастасія Богуш, в недавньому випускниця нашого вузу.

Студентам розповіли про історію супермаркету, особливості здійснення маркетингової діяльності  в торгівлі будматеріалами, ознайомили з мерчандайзингом товарів для будівництва та діючими акціями. Майбутні маркетологи мали можливість розпитати про роботу фахівців з маркетингу на підприємстві, особливості конкурентної боротьби на ринку будматеріалів, ефективність маркетингової діяльності в конкретному супермаркеті.

Також Анастасія наголосила на дефіциті фахівців з маркетингу та реклами в місті і перспективності даної професії.

Ірина Корман, старший викладач кафедри маркетингу