Остання редакція: 26 вересня 2016

ХХ Міжнародна виставка реклами та маркетингу REX-2016

20-22 вересня у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбулось відкриття двадцятої  міжнародної виставки реклами, маркетингу та мас-медіа REX-2016.

21 вересня студенти 1-5 курсів спеціальності "Маркетинг" разом з викладачами відвідали спеціалізовану виставку, на якій понад 125 компаній представляли новинки у сферах рекламно-сувенірної продукції, корпоративної символіки, P.O.S., візуальних комунікацій, обладнання, Ambient Media, Digital-технологій, handmade-сувенірів.

Майбутні маркетологи  відвідали виставку, щоб ознайомитися із новинками у світі реклами, взяти у участь у семінарах  та круглих  столах та завітати на конференції.

Для студентів-маркетологів даний захід, обов’язковий для відвідування, адже всі випускники ВНЗ працюватимуть в рекламній галузі, отже слід заздалегідь познайомитися із її реаліями.

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетинг