Остання редакція: 05 квітня 2016

Майбутні маркетологи переймали досвід провідного фермерського господарства Черкаської області

5 квітня 2016 року студенти 2-4 курсів спеціальності «Маркетинг» відвідали фермерське господарство «Агрофірма «Базис» в с. Кочубіївка Уманського району Черкаської області. Це провідне фермерське багатогалузеве господарство, що займається виробництвом усіх видів сільськогосподарської продукції і  входить до групи лідерів серед виробників у Черкаській області. З 2000 року керівництво агрофірмою здійснює Володимир Осадчий, випускник Уманського сільськогосподарського інституту.

Голова фермерського господарства ознайомив студентів з напрямами діяльності господарства, особливостями організації виробництва і збуту продукції в сучасних умовах, налагодження господарських звязків і логістики, забезпечення соціальної сфери.

Інтерес у студентів викликали передумови успішної діяльності фермерських господарств в Україні та можливості застосування маркетингових заходів для підвищення її ефективності.

Ірина Корман, к.е.н., викладач кафедри маркетингу