Остання редакція: 16 листопада 2016

Нагородження переможців Інтернет-конкурсу соціальної реклами «Моє місто (село) найкраще»

Відбулося нагородження переможців Інтернет-конкурсу соціальної реклами «Моє місто (село) найкраще», що проводився серед учнів шкіл, студентів коледжів, студентів вищих навчальних закладів.

Студентка ІІІ курсу економічного відділення Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського НУС Тетяна Аврамич отримала нагороду за кращу роботу у номінації «Мультимедійна презентація».

Студентка ІІІ курсу економічного відділення Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського НУС Лілія Гончар отримала нагороду за кращу роботу  у номінації «Реклама на одязі».

Студентки  IV курсу спеціальності  «Право» Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського НУС Юлія Клименко та Вікторія Сачинська отримали нагороду за кращий сюжетний ролик.

Щиро вітаємо переможців!

Ірина Корман, викладач кафедри маркетингу