Остання редакція: 22 червня 2017

Підсумкова атестація молодших спеціалістів у ВСП Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського НУС

В середині червня відбулася підсумкова атестація молодших спеціалістів у ВСП Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського НУС за спеціальністю "Комерційна діяльність".
Голова екзаменаційної комісії Цимбалюк Ю.А. відзначив належний рівень підготовки випускників, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками, привітав з успішним завершенням навчання. В рамках продовження багаторічної співпраці запросив на навчання до Уманського національного університету садівництва за спеціальністю "Маркетинг".

Цимбалюк Ю.А. вручив сертифікати-запрошення усім випускникам, як активним учасникам фахової олімпіади, яка відбулася у березні на базі кафедри маркетингу Уманського НУС.

Юрій Цимбалюк, к.е.н., доцент кафедри маркетингу