Остання редакція: 25 квітня 2017

Презентація програми "Активні громадяни" при підтримці Британської Ради в Україні

25 квітня 2017 р. на кафедрі маркетингу Уманського НУС координатори Програми Британської Ради в університеті доцент Ольга Макушок, викладач Ірина Корман і аспірант Павло Богачик презентували студентам-маркетологам 1-5 курсів та викладачам кафедри програму “Active Citizens” при підтримці British Council Ukraine. Координатори ознайомили аудиторію з метою проекту «Активні громадяни», розглянули приклади реалізованих в Україні проектів соціальної дії, поділилися досвідом участі в локальних тренінгах та Пітчингах, які проводилися для ВУЗів-партнерів Британської ради, яким є Уманський національний університет садівництва, а також окреслили напрями подальшої реалізації проектів соціальної дії в університеті.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України.

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу,

координатор Програми Британської Ради в Уманському НУС