Остання редакція: 21 листопада 2018

Студентська олімпіада зі спеціальності «Маркетинг»

21 листопада 2018 року на кафедрі маркетингу проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Маркетинг».

В олімпіаді взяли участь 21 студент ІІІ - ІV курсів та І-ІІ курсів скороченого терміну навчання спеціальності «Маркетинг». Завдання складалися з двох блоків: тестові завдання та ситуаційні задачі з дисциплін фахової підготовки студентів спеціальності «Маркетинг».

Виконання та перевірка тестових завдань відбувалася в системі Moodle.

Підведення підсумків проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Маркетинг» дало змогу членам конкурсної комісії визначити переможців (призерів):

1. I місце – Семенда Д.М. (41-ма)
  2. II місце – Гончарук В.Р. (41-ма)
  3. III місце – Колонтай О.В. (11-к-ма), Стасюк Л.О. (31-ма)

Переможців запропоновано відзначити грамотами і рекомендувати для участі в II етапі студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

Тетяна Бортник, доцент кафедри маркетингу