Остання редакція: 15 березеня 2018

Виховна година на тему «Роль та місце жінки-підприємця у сучасному суспільстві»

13 березня 2018 року студенти 11-ма групи  прийняли активну участь у засіданні, яке відбулось у форматі  круглого столу, темою якого було «Роль та місце жінки-підприємця у сучасному суспільстві».

Організаторами заходу (кафедра економіки) були запрошені голова Ліги підприємців м. Умані, «Жінка 2017 року» у номінації «Волонтер – громадський активіст» Наталія Марченко, власник торгового дому «Аромат» Валентина Мельник, які поділились досвідом введення власного бізнесу та дали корисні поради студентам, які бажали б розвиватись в цьому напрямку.

Студенти 11-е групи Крістіна Караульна, Олександра Кабацюра та Олександра Степанюк приготували цікаві презентації на тему «Роль жінки-підприємця у суспільному житті».

Валентина Лементовська,

доцент кафедри маркетингу