Остання редакція: 31 березеня 2020

Виховна година on-line

Виховна робота кураторів кафедри маркетингу зі студентами триває в он-лайн режимі. Так, 31 березня 2020 р. відбулася планова виховна година у дистанційному режимі з використанням сучасних засобів відео-комунікацій Zoom, Skype та Hangouts. Питанні, які розглядалися зі студентами:

1.Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил та карантинних заходів.

2. Виконання навчального плану навантаження за допомогою різноманітних платформ дистанційної освіти, зокрема Moodle та інших комунікаційних засобів.

Куратори переконалися, що всі студенти почуваються добре і налаштовані оптимістично на плідну співпрацю.

Ольга Макушок, куратор 11-ма та 11мб-ма груп