Остання редакція: 15 березеня 2017

Виставка картин та скульптури «Тінь Гойї»

Завдяки уманській художниці Одарці Дьомі-Пісній та іспанському творцеві Карлосу Гарсіа Лаосу створена виставка картин та скульптури «Тінь Гойї», що присвячена проблемам суспільства, які є актуальними в умовах сьогодення.

Студенти-маркетологи 1 та 3 курсу зі своїми кураторами Ольгою Семендою та Іриною Корман 14 березня відвідали картинну галерею, щоб по-справжньому зрозуміти й полюбити мистецтво.

Студенти познайомилися з іспанським живописом та взяли участь в дискусії на тему проблем сучасності. Зацікавила студентів лекція митця та майстер-клас. Під час лекції Карлос Гарсія Лаос розповів про творчість Гойї, запропонував пофілософствувати на тему істинної сутності буття та, відкинувши непевність, перейнятися кожним, навіть найхимернішим, мистецьким твором.

Виставка суперечлива, неоднозначна, змушує задуматись і побачити мистецтво геть з іншого боку.

Ольга Семенда, старший викладач кафедри маркетингу