Остання редакція: 07 грудня 2017

Вітаємо переможців Конкурсу студентських наукових робіт та їх керівників!

Щорічно з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями – проводиться Конкурс студентських наукових робіт.

Для організації та проведення І туру Конкурсу студентських наукових робіт в Уманському національному університеті садівництва відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №605  від 18 квітня 2017 року, кафедрою маркетингу була створена конкурсна комісія у складі: О.Г.Пенькова – голова комісії, Т.І.Бортник, А.О.Харенко, Д.М.Соковніна, І.І.Корман, О.В.Семенда, на розгляд якої студентами спеціальності «Маркетинг» було подано п’ять наукових робіт.

Членами конкурсної комісії кафедри маркетингу було проведено експертизу поданих робіт та визначено призові місця:

1 місце – Власюк Денис (науковий керівник – Бортник Тетяна Іванівна);

2 місце – Гайдай Зоряна (науковий керівник – Макушок Ольга Василівна);

3 місце – Тернавська Каріна (науковий керівник – Невлад Віра Федорівна).

За підсумками проведення І туру Конкурсу студентських наукових робіт, роботи Власюка Дениса та Гайдай Зоряни надіслані до базових вищих навчальних закладів для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Ольга Семенда, старший викладач кафедри маркетингу