Остання редакція: 29 грудня 2018

Віват випускникам магістрам-маркетологам!!!

28 грудня в актовому залі Уманського національного університету садівництва відбулась знаменна подія – випуск фахівців освітнього ступеня «магістр» для різних сфер національної економіки. Серед понад 8-ста випускників, денної і заочної форми навчання, 32 з яких представляли спеціальність «Маркетинг».

Шановні випускники-маркетологи колектив профільної кафедри щиро вітає Вас із досягненням чергової сходинки на життєвому шляху, що має сприяти вашому професійному зростанню та досягненню кар’єрних висот. За весь час навчання у закладі вищої освіти, ми намагалися вас підтримувати і допомагати у всіх починаннях, зрозуміти і завдяки цьому самі ставали трохи молодшими. З упевненістю хочемо заявити, що ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи. Сподіваємося, що спогади про проведені роки в стінах університету будуть викликати у вас лише позитивні емоції, а дружні стосунки підтримуватимуться довгі роки. Удачі вам всім і успіхів у подальшому житті! Ми завжди раді вас бачити у нашій альма-матер!

З повагою і щирими вітаннями колектив кафедри маркетингу