Остання редакція: 30 березеня 2016

30-31 березня 2016 року на кафедрі маркетингу проводилася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 125-річчю від дня народження професора В. Л. Симиренка. Перед студентами з вступним словом виступив завідувач кафедри маркетингу д.е.н., професор Мудрак Р.П. У конференції брали участь студенти 1-5 курсів спеціальності «Маркетинг». Тематика доповідей присвячена проблемам маркетингу, його особливостям та перспективам впровадження в діяльність аграрних підприємств, формуванню цінової та товарної політики, підвищенню конкурентоспроможності. Серед найкращих варто відмітити доповіді Власюка Дениса (31-ма група), Прищепи Катерини (31-ма група), Брагар Валерії (31-ма група).

Слід відмітити змістовність і актуальність доповідей: «Підвищення цінності товару в очах покупця шляхом використання методів нейромаркетингу», «Бренд у сачасному світі», «Сутність логотипу як елементу фірмового стилю», «Маркетинг освітніх послуг».

Ірина Корман, викладач кафедри маркетингу