Остання редакція: 25 лютого 2016

Захист магістрів-маркетологів

В Уманському національному університеті садівництва на кафедрі маркетингу 23 лютого 2016 року відбувся захист дипломних робіт студентів 61-мам групи денної форми навчання спеціальності 8.03050701 «Маркетинг» ОКР «магістр».

Головою Екзаменаційної комісії по захисту випускних робіт призначена завідувач кафедри фінансів і кредиту Національного університету біоресурсів і природокористування України, д.е.н., професор Зеліско Інна Михайлівна. Членами екзаменаційної комісії призначені: заступник голови екзаменаційної комісії, професор кафедри маркетингу, д.е.н. Мудрак Руслан Петрович; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Цимбалюк Юрій Анатолійович; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Бортник Тетяна Іванівна; секретар -  доцент  кафедри маркетингу, к.е.н. Соковніна Діана Михайлівна.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація магістра з маркетингу присвоєна 10 студентам-випускникам денної форми навчання.

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу.