Остання редакція: 20 жовтня 2017

Заходи до тижня маркетолога

Кожен рік 25 жовтня українське суспільство відзначає професійне свято працівників сфери ринкової економіки - День маркетолога.

Цей день був обраний не випадково. У 1975 році саме 25 жовтня було створено Управління з маркетингу та реклами, при Міністерстві Зовнішньої торгівлі СРСР. Ще тоді працівники цієї сфери були малозатребувані, оскільки професія була специфічною і рідкісною, але в даний час, з розвитком економічної структури України, маркетологи стали невід`ємною частиною штату співробітників будь-якої компанії.

Головним обов`язком, покладеним на маркетологів, є аналіз певних секторів ринку (попит, пропозиції, конкуренцію та ін). Останнім часом з`явилися також і різновиди цієї професії.

Де б не був задіяний маркетолог, в якій би галузі не працював, головними його якостями повинні бути аналітичний склад розуму, розвинена уява, комунікабельність і безліч інших якостей. Звичайно, поєднання всіх необхідних характеристик - досить рідкісне явище, тому кваліфікований маркетолог завжди буде цінним співробітником компанії.

У професійне свято - маркетолога викладачами кафедри маркетингу заплановано  проведення конкурсів і змагань та ін.

План заходів до дня маркетолога

23.10.2017

Конкурс плакатів «Маркетинг очима студентів»

24.10.2017

Квест «Маркетингові лабіринти»

25.10.2017

Командні ігри «Маркетингові війни»

26.10.2017

Екскурсія  до «ЄвроБуд»

Підведення підсумків

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкуванні Дня маркетолога!