Остання редакція: 12 вересня 2017

Знайомство першокурсників з адміністрацією університету

6 вересня відбулась зустріч ректора та членів ректорату з першокурсниками, в тому числі маркетологами 11-МА групи і 11-МАК групи та їх кураторами.

Ректор Уманського НУС професор Олена Олександрівна Непочатенко привітала першокурсників з початком навчання в університеті, розповіла про сьогодення університету.

Окрім того, Олена Олександрівна представила керівників підрозділів УНУС:

старшого  викладача Центру культури і виховання студентів Наталію Шаповаленко;

завідувача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Івана Чорнобаба;

викладача кафедри військової підготовки Валерія Цкітішвілі;

практичного психолога психологічної служби університету Валентину Мазуренко.

Керівники даних підрозділів виступили перед першокурсниками і запросили їх взяти активну участь в  громадському житті університету.

Активне обговорення пропозицій щодо участі першокурсників в  громадському житті УНУС, підтвердило зацікавленість та бажання студентів подати анкети до представлених гуртків та секцій.

Валентина Лементовська, к. е. н., доцент кафедри маркетингу