+38 (04744) 3-18-24
Меню

Абітурієнту

Шановні абітурієнти!

Вступ до Уманського національного університету садівництва та інших вищих навчальних закладів потребує від абітурієнтів належного рівня знань, тобто успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Підготовка до ЗНО здійснюється для випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів та студентів останніх курсів вищих закладів освіти І і ІІ рівнів акредитації:

  • за денною стаціонарною формою навчання терміном 9 місяців;
  • за денною (по суботах) формою навчання терміном 6 місяців;
  • за дистанційною формою навчання.

Навчальні програми дисциплін розраховані від 150 до 240 годин (залежно від навчальної дисципліни). Абітурієнти вивчають дисципліни, що виносяться на зовнішнє незалежне тестування – українську мову і літературу, іноземну мову,  математику, біологію, фізику, історію України та географію.

Абітурієнти навчаються за допомогою матеріалів Українського центру оцінювання якості освіти, можуть придбати навчальні посібники, тести та програми з предметів, які виносяться на зовнішнє тестування.

Навчання на підготовчих курсах, яке проводить підготовче відділення, – реальна можливість не тільки якісно підготуватись до вступу у вищий навчальний заклад, а й вирішити питання вибору своєї майбутньої професії.

По закінченню курсів підготовки до ЗНО слухачам видається сертифікат, який надає додаткові бали при вступі до Уманського національного університету садівництва.

Підготовчі курси допоможуть абітурієнтам краще адаптуватися до навчання у вищому навчальному закладі та вирішити питання вибору своєї майбутньої професії.

Зареєструватися на підготовчі курси можна, заповнивши заяву на ім'я ректора або онлайн-заявку.

Заповнені у письмовій формі заявки надсилаються за адресою:

 Підготовче відділення (к. 171),

вул. Інститутська 1,

м. Умань,

Черкаська обл.,

20305

Вартість підготовки з одного предмету складає 350 грн. за весь період навчання.

Оплату за підготовчі курси необхідно здійснити за вказаними банківськими реквізитами:

Оплата за підготовчі курси

Банк отримувача УДКСУ  у Черкаській області

Отримувач Уманський національний університет садівництва

Код отримувача 00493787

Р/р отримувача 31253231203904

МФО 854018

Призначення платежу: За підготовчі курси, ПІП абітурієнта.

Останні новини

Всі новини