+38 (04744) 3-18-24
Меню
Грабова Вікторія Вікторівна
Грабова Вікторія Вікторівна
30 грудня 2020

Я закінчила навчання в Уманському НУС на факультеті маркетингу у 2012 році та вже протягом 8 років будую успішну кар’єру у маркетингу.

Безперечно, роки проведені в університеті – одні із найвеселіших та не менш корисних.Безліч нових друзів, з якими досі спілкуємося. Виховання самостійності та самоорганізованості, адже тут вже немає батьків, які нагадують тобі, що і коли робити. І взагалі, проживання в гуртожитку – це один із головних пунктів студентського життя. Тому не варто сумніватися, і якщо є можливість жити в гуртожитку – обирайте її.

Сам процес навчання в університеті став дійсно важливим етапом в формуванні мене як спеціаліста з усвідомленим вибором професії. Саме в університеті було закладено ту базу знань з маркетингу та економіки в цілому, які я використовую донині.

Досить пізнавальні лекції із різних сфер маркетингу, таких як маркетинговий менеджмент, логістика, паблікрілейшнз та інші, що дали розуміння кожного напрямку професії та можливість визначитися із тим, в якому з них ти хочеш розвиватися найбільше.

Цікаві, насичені заняття та конкурсні проекти, які дали змогу на практиці використати отримані знання та визначитиcя зі своїми сильними компетенціями, проявити свою креативність та обізнаність в предметі.

Хочу відмітити висококваліфіковану роботу викладачів кафедри маркетингу, сучасні методи роботи, як ізмогли зацікавити непосидючих студентів до навчання та зробити цей процес захопливим.

Особливу подяку хочу висловити своєму дипломному керівнику – Макушок Ользі Василівні. Саме її лекції та підхід до викладання та роботи зі студентами в цілому, зіграли неабияку роль в формуванні мене як спеціаліста.

З моменту мого випускного із Уманського НУС пройшло 8 років та знання отримані в стінах цього університету й на сьогодні являються актуальними та незамінними у моїй роботі.

З повагою до викладачів та великою любов’ю до університету