+38 (04744) 3-18-24
Меню
Власюк Денис
Власюк Денис
27 січня 2021

У 2018 році закінчив Уманський національний університет садівництва, факультет економіки і підприємництва та здобув кваліфікацію магістра з маркетингу.

Навчання в університеті – це час, коли тебе переповнюють яскраві, різноманітні емоції та почуття. Студентське життя– це не лише лекції, практичні заняття, а й цікаві знайомства, наукові та творчі конкурси, олімпіади, дружній відпочинок.

На кафедрі маркетингу працюють чудові викладачі, заняття в яких проходять цікаво, інформативно, доступно. Кожен викладач знає у свою справу і це відчувається одразу.

Написання магістерської роботи – це, науковий процес, який лякає більшість студентів, але завдяки  своєму науковому керівнику та його підтримки ми сформували тему, мету, завдання, обирали влучні методи та форми роботи. Обґрунтовували теоретичну та практичну частини магістерської. Тому цей процес став для мене цікавим та повчальним одночасно. Як висновок, я зміг поглибити своє розуміння щодо обраної мною теми дослідження.

Теоретичні знання, які я отримав під час проходження виробничої практики на ПП «Фенікс Агро» стали фундаментом під час реалізації себе у професії. Згодом, я почав працювати за обраною спеціальністю. Зараз, займаю посаду  фахівця з пільг та компенсацій на ПП «Фенікс Агро»

Кафедра маркетингу – це родина в яку завжди хочеться повернутися, в якій тобі завжди раді. Я щасливий, що обирав в УНУС спеціальність «Маркетинг», адже це навчальний заклад  в якому випускають  кваліфікованих   фахівців своєї справи.