27.06.2023
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг»Читати повністю

Максим РОЗВОДОВСЬКИЙ отримав диплом переможця ІІІ ступеня за результатами участі у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг»

16.06.2023
УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «UNI-BIZ BRIDGE: КОУЧИНГ, МЕНТОРСТВО ТА НАСТАВНИЦТВО»Читати повністю

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «UNI-BIZ BRIDGE: КОУЧИНГ, МЕНТОРСТВО ТА НАСТАВНИЦТВО»

З метою підвищення професійних навичок доценти кафедри маркетингу Ірина КОРМАН та Ольга СЕМЕНДА взяли участь у проекті «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво».

Вітаємо переможця!Читати повністю

Вітаємо переможця!

Кваліфікаційна робота здобувача ОП Маркетинг Шалієвського Тимура Петровича, виконана під керівництвом д.е.н., професора Пенькової Оксани Георгіївни, зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами

Результати чемпіонату з вирішення маркетингових кейсівЧитати повністю