Плідна зустріч зі стейкхолдерамиЧитати повністю

Плідна зустріч зі стейкхолдерами

06.07.2023 року викладачі кафедри маркетингу, студенти спеціальності «Маркетинг» Уманського НУС та представники ТОВ «Ерідон», ТОВ «ДСВ-Україна» й інших потенційних роботодавців провели зустріч на базі селекційно-дослідної станції ДСВ (с. Дубіївка Черкаської обл).

Випуск молодших бакалаврів спеціальності МаркетингЧитати повністю

Випуск молодших бакалаврів спеціальності Маркетинг

30 червня 2023 року відбувся випуск студентів освітнього рівня «Молодший бакалавр» спеціальності 075 Маркетинг.

27.06.2023
Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг»Читати повністю

Максим РОЗВОДОВСЬКИЙ отримав диплом переможця ІІІ ступеня за результатами участі у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг»

16.06.2023
УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «UNI-BIZ BRIDGE: КОУЧИНГ, МЕНТОРСТВО ТА НАСТАВНИЦТВО»Читати повністю

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «UNI-BIZ BRIDGE: КОУЧИНГ, МЕНТОРСТВО ТА НАСТАВНИЦТВО»

З метою підвищення професійних навичок доценти кафедри маркетингу Ірина КОРМАН та Ольга СЕМЕНДА взяли участь у проекті «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво».

Вітаємо переможця!Читати повністю

Вітаємо переможця!

Кваліфікаційна робота здобувача ОП Маркетинг Шалієвського Тимура Петровича, виконана під керівництвом д.е.н., професора Пенькової Оксани Георгіївни, зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами

Результати чемпіонату з вирішення маркетингових кейсівЧитати повністю