Остання редакція: 16 вересня 2021

16 вересня викладачі кафедри маркетингу спільно із студентами прийняли участь у вебінарі, який був організований завідувачем відділу моніторингу якості освіти Уманського НУС Пітель Ніною Якимівною на тему «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

Захід було спрямовано на популяризацію доброчесності в освітньому середовищі, боротьбу з плагіатом та підвищення рівня академічної культури. На вебінарі розглядалися аспекти, які потрібно врахувати під час освітньої та освітньо-наукової діяльності викладачів і здобувачів вищої освіти, які декларують принципову неприйнятність будь-яких порушень академічної доброчесності та етики інтелектуальної взаємодії. Акцентувалася увага на юридичні та нормативні рекомендації, які допоможуть покращити стан академічної доброчесності у закладі.

Вебінар був цікавим, корисним та практичним, підвищує якість вищої освіти та позитивно вплине на подальшу діяльність.