Остання редакція: 24 жовтня 2019

День маркетолога в Амарант

Сьогодні студенти-маркетологи разом з викладачами кафедри продовжили святкові заходи, присвячені Дню маркетолога в розважально-спортивному комплексі «Амарант».

Вже традиційно було проведено конкурс між студентами.

Тема цьогорічного конкурсу: Маркетинг послуг.

Зі студентів-маркетологів різних курсів було сформовано три команди: ТТ, Джокери та Батут. Кожна команда отримали завдання презентувати себе і зробити відеоролик відповідно до одного з напрямів діяльності розважально-спортивного комплексу «Амарант»: спорт, здорове харчування і розваги. Ще один конкурс для студентів запропонував і провів директор Амаранту Юрій Дробілко.

Оцінювало конкурс поважне журі, до складу якого увійшли заступник декана факультету економіки і підприємництва Олександр Ролінський, завідувач кафедри маркетингу  Оксана Пенькова та директор розважально-спортивного комплексу «Амарант» Юрій Дробілко.

Всі команди проявили свою креативність, винахідливість і почуття гумору.

Підведення підсумків і нагородження переможців відбудеться завтра.

Сьогодні всі команди отримали заохочувальні призи від Амаранта – 1 кг суші та 1 година гри в боулінг для кожної команди, 1 година на батути для кожного учасника.

Ірина Корман, к.е.н., доцент кафедри маркетингу