Остання редакція: 17 квітня 2020

Дистанційне засідання кафедри маркетингу

На період карантину навчальний процес в  Уманському національному університеті садівництва перейшов у дистанційний режим.

16 квітня в режимі "on-line" відбулось засідання кафедри маркетингу.

На засіданні було розглянуто питання щодо виконання навчального плану студентами денної та заочної форм навчання, особливості організації навчання в умовах карантину та шляхи підвищення його ефективності. Всі викладачі кафедри маркетингу розмістили навчальні матеріали – лекції, завдання для практичних завдань та самостійної роботи, тести, методичні матеріали y системі Moodle.

Також на засіданні було обговорено можливості проведення студентської конференції в дистанційні формі, визначено її учасників та формат проведення.

Активну участь у засiданнi взяли всі члени кафедри і обговорення питань пройшло конструктивно.

Корман І.І., к.е.н., доцент кафедри маркетингу