Остання редакція: 26 вересня 2017

Екскурсія до Києва

Студенти збагачують свої знання, набираються досвіду у стінах Уманського національного університету садівництва. У вільний від навчання час мають змогу і відпочивати. Саме тому викладачами кафедри маркетингу Ольгою Семендою та Іриною Корман організовано оглядову екскурсійну поїздку студентів маркетологів до м. Києва, метою якої було пізнавальне та духовне збагачення.

Під час екскурсії студенти більше дізналися про це місто, відчули його атмосферу, побачили усе те,  на що у повсякденному житті рідко звертаєш увагу, зрозуміли його душу. За декілька годин прогулянки побачили безліч цікавих об’єктів, помилувалися колоритними київськими пейзажами, відвідали чудові пам’ятки архітектури, незвичайні місця столиці, що захоплюють дух своєю історією.

Ольга Семенда, старший викладач кафедри маркетингу, к.е.н.