Остання редакція: 22 березеня 2017

Фахова олімпіада з маркетингу

20 березня доцентами кафедри маркетингу Юрієм Цимбалюком та Ольгою Макушок була проведена фахова олімпіада з маркетингу для студентів Ананьївського аграрно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва, в якій взяли участь 25 студентів спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність».

Даний захід проводився з метою визначення студентів, які мають навички самостійної роботи і здатні творчо застосовувати теоретичні знання для вирішення виробничих ситуацій та можуть продовжити здобувати вищу освіту і отримати диплом освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр» в Уманському національному університеті садівництва за спеціальністю «Маркетинг».

За результатами олімпіади, студентам Ананьївського аграрно-економічного коледжу УНУС, які успішно пройшли випробування, буде вручено сертифікати, що надають переваги при вступі до університету за скороченим терміном навчання.

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу