Остання редакція: 23 жовтня 2021

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Маркетинг»

22 жовтня 2021 року на кафедрі маркетингу Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Маркетинг» серед студентів 1-4 курсу факультету економіки і підприємництва УНУС.
Мета олімпіади - підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці.
В проведенні І туру Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Маркетинг» прийняли участь 60 студентів. Завдання складалися з двох блоків: тестові завдання з використанням платформи MOODLE та ситуаційні задачі з дисциплін фахової підготовки студентів спеціальності «Маркетинг».
Перевірка завдань, виконаних учасниками олімпіади, показала належний рівень засвоєння знань з дисципліни «Маркетинг».
23 жовтня комісією кафедри маркетингу було оголошено переможців, які показали найвищий рівень підготовки:
1-е місце Бойко Ярослав Миколайович, 31-ма група;
2-е місце Поляруш Надія Сергіївна, 31-ма група;
3-е місце Морозюк Ілона Олександрівна, 21 мб-ма група.
Переможців запропоновано відзначити грамотами і рекомендувати для участі в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади.