Остання редакція: 09 листопада 2017

Інтерактивне практичне заняття з дисципліни «Реклама і рекламна діяльність»

9 листопада 2017 року на кафедрі маркетингу з дисципліни «Реклама і рекламна діяльність» доцентом кафедри Вірою Невлад було проведено інтерактивне практичне заняття на тему «Планування рекламної діяльності».  Під час проведення заняття були використанні активні методи навчання. Студентами 31-ма та 11-к-ма групи були зібрані матеріали за тематикою «Презентація продукції УНУС та заходи щодо її просування». Підготовка здійснювалася як індивідуально, так і в групах.

Любов Саламаха зробила доповідь на тему «Вітчизняний ринок сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки». Дмитро Семенда, Віталій Гончарук, Дмитро Скарженюк, Андрій Сагало проаналізували виробництво та переробку продукції УНУС та запропонували методи її реалізації. Наприкінці заняття відбулася дискусія щодо можливості впровадження розроблених студентами пропозицій щодо планування рекламної діяльності на продукцію УНУС.

Віра Невлад, доцент кафедри маркетингу