Остання редакція: 14 червня 2018

Комплексний екзамен з фахових дисциплін

Студентами денної та заочної форми навчання факультету економіки і підприємництва напряму підготовки та спеціальності «Маркетинг», було складено комплексний екзамен з фахових дисциплін.

Головою екзаменаційної комісії для атестації здобувачів вищої освіти призначена доцент кафедри фінансів і банківської справи Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», к.е.н. Гмиря Вікторія Петрівна.

Членами екзаменаційної комісії призначені:

Цимбалюк Ю.А. - заступник голови ЕК, доцент кафедри маркетингу, к.е.н.;

Харенко А.О. - доцент кафедри маркетингу, к.е.н.;

Соковніна Д.М. - доцент  кафедри маркетингу, к.е.н.

Підсумки складання комплексного екзамену з фахових дисциплін показали, що більшість студентів належним чином оволоділи теоретичними знаннями із професійно-орієнтованих дисциплін.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікацію бакалавра з маркетингу за напрямом  підготовки 6.030507 «Маркетинг» присвоєно 22 студентам-випускникам денної форми навчання та 19 студентам-випускникам заочної форми навчання. За спеціальністю 075 «Маркетинг» кваліфікацію бакалавра присвоєно 8 студентам-випускникам денної форми навчання.

Глибокі знання показали Гасюк В.В. та Полулях К.С. і отримали дипломи з відзнакою.

Ольга Семенда, к.е.н., старший викладач кафедри маркетингу