Остання редакція: 25 квітня 2016

Круглий стіл «Маркетинг сьогодні – успіх завжди»

22 квітня на кафедрі маркетингу було проведено круглий стіл на тему «Маркетинг сьогодні – успіх завжди». Участь в обговоренні брали викладачі кафедри, студенти 1-4 курсів спеціальності «Маркетинг». Також були запрошені випускники спеціальності «Маркетинг»:

Коростильова Алла – заступник начальника відділу Держземагентства у Звенигородському районі,

Котенко Анна – керівник маркетингового відділу ТОВ Фінагротрейд, креативний директор РА «DAA Agency»,

Концеба Євген – приватний підприємець.

Було обговорено необхідність маркетингу в сучасних умовах, перспективи застосування маркетингових заходів у різних сферах діяльності. Випускники поділилися власним досвідом застосування знань, отриманих в Уманському НУС, надали поради щодо навчання та успішної самореалізації у майбутньому.

Ірина Корман, к.е.н., викладач кафедри маркетингу