Остання редакція: 24 жовтня 2017

Квест «Маркетингові лабіринти»

Традиційно, наприкінці жовтня святкується День маркетолога. Нині важко уявити прибуткову діяльність будь-якого підприємства без ефективно функціонуючого відділу маркетингу, без праці маркетолога. Тому, протягом 23-27 жовтня 2017 року кафедрою маркетингу заплановано проведення  ряду заходів, приурочених до «Тижня маркетолога». В рамках даного свята, 24 жовтня викладачами, студентами кафедри  та представниками студентської ради було проведено квест «Маркетингові лабіринти». У квесті взяли участь три збірні команди зі студентів-маркетологів І-ІV курсів. Гравцям необхідно було продемонструвати свої знання та креативність з маркетингу. Учасники квесту пройшли 7 локацій із завданнями на логіку і кмітливість, тестування спритності, лідерства та командного духу. Всі команди блискуче справились з завданнями і були нагороджені поки що позитивними емоціями, оскільки нагородження переможців цінними призами відбудеться в урочистій обстановці в кінці тижня.

Ольга Макушок, доцент кафедри

маркетингу та адміністратор квесту