Остання редакція: 21 січня 2022

Лекція зі стейкхолдером з дисципліни «Поведінка споживачів»

22 жовтня старшим викладачем кафедри маркетингу Семендою Ольгою Володимирівною разом із запрошеним стейкхолдером головним спеціалістом ФГ «Агрофірма  «Базис»  Володимиром Івановичем Осадченко, проведено  заняття з дисципліни «Поведінка споживачів»  на тему  «Процес прийняття рішень організаційним споживачем».

Поряд із розкритим теоретичним матеріалом, завдяки запрошеному стейкхолдеру студентам з практичної сторони було висвітлено питання про роботу закупівельного центру ФГ «Агрофірма «Базис». Володимир Іванович розповів про мету створення закупівельних центрів, їх основні функції та особливості процесу прийняття рішень про закупівлі для потреб підприємства.

Здобувачам сподобалося заняття, інформація була змістовною і корисною для професійного формування фахових компетентностей з  маркетингу.