Остання редакція: 11 квітня 2023

«ЛОГІСТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»: ЛЕКЦІЯ ЗА УЧАСТЮ СТЕЙКХОЛДЕРА

Важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей та досягнення програмних результатів навчання здобувачами вищої освіти є співпраця із стейкхолдерами. З метою висвітлення практичної сторони управління логістичною діяльністю, відбулося лекційне заняття з дисципліни «Логістичний менеджмент» доцента кафедри маркетингу Семенди Ольги Володимирівни за участю стейкхолдера Зайченко Вячеслава Вячеславовича директора ПП «Агро Відродження» зі здобувачами вищої освіти ОР «Магістр» ОП «Маркетинг». Під час зустрічі обговорили питання організації логістики на підприємстві, управління запасами, логістичні стратегії в системі розподілу, транспортні тарифи та маршрутизацію перевезень, інноваційні технології в транспортуванні. Професійна подача матеріалу, бізнес-кейси підприємства не залишили присутніх байдужими та викликали багато питань від здобувачів та викладачів кафедри маркетингу.

Колектив кафедри висловлює щиру вдячність за цікаву зустріч і змістовні та цінні практичні поради Вячеслава Вячеславовича!