Остання редакція: 14 вересня 2016

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

В рамках Меморандому співпраці Уманського НУС та проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3» на базі Уманського національного університету садівництва 7-8 вересня 2016 р. було проведено кластерний тренінг для представників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів з Черкаської, Кіровоградської, Запорізької та Вінницької областей, в якому були залучені фахівці Уманського національного університету садівництва.

В тренінгу активну участь взяла доцент кафедру маркетингу Ольга Макушок.

Вона провела практичний тренінг з маркетингу, а саме розглянула особливості формування кооперативного маркетингу, надала практичні рекомендації щодо створення торгівельних марок та брендування кооперативної продукції, відповіла на всі питання цільової аудиторії з питань маркетингу в сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах.

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу