Остання редакція: 22 березеня 2018

Нагородження учасниць конкурсу «Реклама освітніх послуг»

22 березня 2018 року викладачі кафедри маркетингу відвідали Уманську загальноосвітню школу №11. Метою візиту було нагородження учасниць конкурсу «Реклама освітніх послуг».

Учениця 11-В класу Софія Ратушна посіла друге місце в конкурсі, а учениця 7-В класу Вікторія Ройтенко – третє місце. Переможниці отримали грамоти і цінні призи.

Від імені декана факультету економіки і підприємництва Нестерчук Юлії Олександрівни висловлюємо подяку педагогічному колективу школи №11, директору Сокирському Володимиру Васильовичу, класним керівникам Сатанівській Оксані Дмитрівні та Кернос Олені Василівні за виховання креативної, творчої молоді.

Вітаємо дівчат з отриманням нагород, бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Запрошуємо всіх школярів брати участь в конкурсах, що їх проводить кафедра маркетингу Уманського НУС.

Ірина Корман, к.е.н., старший викладач кафедри маркетингу