Остання редакція: 26 березеня 2019

Нагородження учасників конкурсу «Маркетинг у моєму житті»

25 березня 2018 року представники кафедри маркетингу Уманського НУС відвідали Христинівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є.Корнійчука. Мета візиту приємна – нагородження учасників конкурсу «Маркетинг у моєму житті».

За результатами конкурсу учениця 11-А класу Діана Косюк посіла 3 місце. Наталія Заверюха (11-А клас), Анастасія Ткаченко (11-А клас), Дмитро Жук (11-Б клас) отримали заохочувальні призи.

Від імені декана факультету економіки і підприємництва Нестерчук Юлії Олександрівни висловлюємо подяку педагогічному колективу Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є.Корнійчука, її директору Трясучкіній Ларисі Олександрівні, вчителю економіки Голик Людмилі Олексіївні за виховання креативної, активної, творчої молоді.

Вітаємо учасників конкурсу з отриманням нагород, бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Ірина Корман, к.е.н., доцент кафедри маркетингу