Остання редакція: 01 квітня 2019

Нагородження учасників конкурсу «Маркетинг у моєму житті»

29 березня 2019 року відбулося нагородження учасників конкурсу «Маркетинг у моєму житті», учениці 9 класу Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Анжеліки Ковальчук та учня 11 класу Великотроянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Поступайла Максима Володимировича.  Конкурсна робота  Анжеліки Ковальчук посіла друге місце, а Максима Поступайла – третє місце.

Від імені декана факультету економіки і підприємництва Нестерчук Юлії Олександрівни висловлюємо подяку педагогічним колективам Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей», директору Остапенко Світлані Григорівні та Великотроянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, директору Богачук Валентині Петрівні за виховання креативної, творчої молоді.

Вітаємо Анжеліку та Максима з отриманням нагород, бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Ірина Корман, к.е.н., доцент кафедри маркетингу