+38 (04744) 3-18-24
Меню
Остання редакція: 29 лютого 2016

Європейський досвід дорадництва: уроки для України

25-26 лютого 2016 року у м. Києві відбувся семінар "Європейський досвід наближення сільськогосподарського дорадництва до фермерів. Уроки для України", який було організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» за підтримки Європейської програми технічної допомоги ТAIEX.

Метою даного семінару є обмін інформацією щодо роботи сільськогосподарських консультаційних центрів в деяких державах-членах ЄС та на основі накопиченого досвіду розробка рекомендацій для України.

В заході взяли участь понад 100 дорадників, науковців, фермерів, освітян, представників органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій.

Від Уманського національного університету садівництва учасниками були доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок та доцент кафедри фінансів і кредиту Олена Рибчак. 

Сільськогосподарські дорадники з Нідерландів (Ніко де Грут), Латвії (Мартінш Кімерманіс), Болгарії (Емануела Дімітрова), Іспанії (Карлос Норман), Польщі (Томаш Мроцек), Хорватії (Хрвоє Хорват) та Італії (Соня Маронгіу) щиро ділились знаннями та досвідом з українськими колегами.

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу