Остання редакція: 13 березеня 2019

Організаційне засідання наукового гуртка

13.03.2019 р. на кафедрі маркетингу відбулось організаційне засідання наукового гуртка, в якому брали участь студенти І – VІ курсів та викладачі кафедри.

Завідувач кафедри д.е.н. Пенькова О.Г. ознайомила членів гуртка з необхідністю активізації підготовки студентів до участі в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади; поінформувала присутніх про необхідність визначення з проблематикою досліджень для  написання тез та участі у Всеукраїнській студентській науковій конференції, приуроченій 175-річчю Уманського національного університету садівництва;

Керівник гуртка доцент Бортник Т.І. представила для обговорення і затвердження план роботи гуртка на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

Студенти брали активну участь в обговоренні формату проведення гуртка і запропонували провести екскурсії на щорічну виставку реклами REX, рекламні агентства, ТЦ «Епіцентр».