Остання редакція: 25 квітня 2023

Пишаємося нашими талановитими студентами

У квітні 2023 року в Уманському національному університеті садівництва проводився І етап Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Моя нескорена Україна».

Загалом для участі у фотоконкурсі на рівні університету було подано 200 фоторобіт, з який 64 роботи журі відібрало для онлайн-голосування. Протягом двох тижнів викладачі та студенти мали можливість оцінити роботи учасників і визначити 25 найкращих.

Одна з робіт  Валентина ВАЙСА, студента 21-ма групи факультету економіки і підприємництва - «Ми у світі» - увійшла в п’ятірку найкращих робіт і посіла ІІІ місце.

Ми у світі

У 2021 році фоторобота Валентина була опублікована на сторінці Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО у соцмережах, що зайвий раз підтверджує високий рівень майстерності автора.

Вітаємо Валенина ВАЙСА з відзнакою і бажаємо подальших творчих успіхів!

Ірина КОРМАН, к.е.н., доцент кафедри маркетингу