Остання редакція: 13 листопада 2016

Початок впровадження в університеті проекту «Активні громадяни»

У жовтні 2016 року між Уманським національним університетом садівництва і Британською Радою в Україні підписано Угоду про партнерство за програмою «Активні громадяни». З метою реалізації даного проекту в Уманському національному університеті садівництва з 9 по 11 листопада 2016 року відбувся локальний тренінг за програмою Британської Ради в Україні «Активні громадяни», в якому активну участь взяли доценти кафедри маркетингу Ольга Макушок та Ірина Корман і студенти-маркетологи.

Тренінг проводили координатори програми – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко та завідувач Міжрегіонального навчально-практичного центру розвитку сільських територій доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з метою проекту «Активні громадяни», розглянули приклади реалізованих в Україні проектів соціальної дії, ознайомилися з методами фасилітації та за допомогою методу «світового кафе» вивчили різні пропозиції щодо впровадження проектів соціальної дії в нашому університеті.

Після закінчення тренінгу всі активні громадяни університету, зокрема студенти та викладачі кафедри маркетингу, отримали сертифікати міжнародного зразка за підписом директора Британської ради в Україні Саймона Вільямса.

Ольга Макушок, координатор Програми Британської Ради в університеті