Остання редакція: 15 травня 2018

Приємні враження

Факультет економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва відсвяткував грандіозну подію, а саме тиждень факультету.

Тиждень був насичений різноманітними заходами та цікавими подіями. Студенти 21-ма групи відвідали їх усі та отримали позитивні емоції і заряд гарного настою.

Позитивні враження залишилися після відвідування концерту, присвяченого відкриттю свята, під час якого глядацьку залу розважали творчі студенти факультету. Зарядилися позитивом після вечора гумору команд КВН. Не менш жваво та насичено проходив квест «Стежками рідного університету» та інтелектуально-розважальна гра «Хто кого?».

Але найбільше задоволення маркетологи отримали після відпочинку на базі Білогрудівського лісу, де проводили час на свіжому повітрі, грали в спортивні ігри та насолоджувалися приємною атмосферою.

Даний вид заходів дуже об’єднує студентів, тому було б добре, щоб тиждень факультету став традицією в Уманському національному університет садівництва.

Лілія Стасюк, староста 21-ма групи