Остання редакція: 22 жовтня 2021

Психологічний семінар-практикум з елементами тренінгу на тему «Soft Skills» - навички майбутнього спеціаліста»

Психологічна служба Уманського національного університету «Довіра» систематично співпрацює зі здобувачами вищої освіти першого рівня спеціальності 075 «Маркетинг», зокрема 31-ма та 11 к-ма групами (куратор доцент Ольга Макушок). Так, в рамках чергової зустрічі практичним психологом-консультатом служби Валентиною Мазуренко був проведений психологічний семінар-практикум з елементами тренінгу на тему «Soft Skills» -  навички майбутнього спеціаліста».

В ході тренінгу студенти дізналися про навички Soft Skills, які важливі для успішного  працевлаштування та навчилися основам тренуванням гнучких навичок вже на етапі навчання в Уманському НУС.

Зустріч пройшла в  атмосфері психологічного комфорту, позитивної енергетики, взаєморозуміння та гармонії. Кафедра маркетингу щиро вдячна Валентині Мазуренко за співпрацю і професійну допомогу студентам!