Остання редакція: 27 вересня 2019

REX- 2019 – Міжнародна виставка реклами

24-26 вересня у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбулось відкриття двадцять третьої міжнародної виставки реклами, маркетингу та мас-медіа REX-2019.

26 вересня студенти-маркетологи разом з доцентом кафедри Ольгою Макушок відвідали спеціалізовану виставку, на якій понад 100 компаній представляли новинки у сферах рекламно-сувенірної продукції, корпоративної символіки, P.O.S., візуальних комунікацій, обладнання, Digital-технологій, handmade-сувенірів.

Майбутні маркетологи відвідали наступні експозиції: Souvenir – експозиція сувенірної продукції; Print — експозиція друку; P.O.S. — експозиція інструментів для взаємодії з клієнтом у місцях продажу; Sign — експозиція візуальної індустрії; Craft — експозиція смачних сувенірів; Pack — експозиція сувенірної та ексклюзивної упаковки; Photo — експозиція рекламного фото; HandMade — експозиція сувенірів ручної роботи. Для студентів даний захід був цікавим для відвідування, оскільки маркетологи мали можливість заздалегідь познайомитися із реаліями своєї професії.

Завершилася мандрівка до Києва виховним заходом – відвідуванням Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та учасників Революції гідності та осмисленні в свідомості студентів місії українців у контексті загальноєвропейських цінностей .

Доцент кафедри маркетингу  О.В. Макушок