Остання редакція: 26 жовтня 2016

Результати Інтернет-конкурсу соціальної реклами «Моє місто (село) – найкраще»

До Дня маркетолога кафедра маркетингу проводила Інтернет-конкурс соціальної реклами «Моє місто (село) – найкраще» серед учнів шкіл, студентів коледжів, студентів вищих навчальних закладів.

25 жовтня журі було відібрано кращі роботи за номінаціями.

У номінації «Мультимедійна презентація» кращою стала робота студентки ІІІ курсу економічного відділення Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського НУС Аврамич Тетяни Олегівни.

У номінації «Реклама на одязі» перемогла робота студентки ІІІ курсу економічного відділення Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського НУС Гончар Лілії Станіславівни.

Серед відеороликів найкращою визнано роботу студентів  IV курсу спеціальності  «Право» Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського НУС Клименко Юлії Володимирівни та Сачинської Вікторії Сергіївни.

Вітаємо переможців і чекаємо для вручення призів!!!

Ірина Корман, викладач кафедри маркетингу