Остання редакція: 11 березеня 2021

Спільна лекція зі стейкхолдером з дисципліни «Управління продажем та мерчандайзинг»

9 березня 2021 року доцентом кафедри маркетингу Іриною Корман була проведена відкрита лекція з дисципліни «Управління продажем та мерчандайзинг» на тему: «Управління продажем у сфері послуг» для здобувачів початкового рівня (короткий цикл) вищої освіти із залученням стейкхолдера – керівника компанії «ФростКлімат» Романа Гурочкіна.

Основними напрямами діяльності компанії є будівельно-монтажні послуги. Свою діяльність компанія «ФростКлімат» здійснює на території Умані, Уманського району та м. Києва. Клієнтами фірми є як приватні особи, так і представники бізнесу.

Роман ознайомив студентів з історією компанії, основними напрямами діяльності, особливостями планування та організації збуту послуг у сфері будівництва, поділився власним досвітом щодо здійснення продажу послуг.

Студентів зацікавив виступ, вони ставили питання доповідачу щодо практичної реалізації набутих знань.

Зустріч була змістовною і корисною для професійного формування фахівців з  маркетингу.

Ірина Корман, к.е.н., доцент кафедри маркетингу